• certyfikat

05 marca 2020

Nasze przedszkole aktywnie uczestniczyło w Akcji Zdrowo i Sportowo :)
  • magiczna moc bajek

04 marca 2020

W lutym zrealizowaliśmy V moduł Międzynarodowego Projektu Czytelniczego "Magiczna Moc Bajek", próbowaliśmy odpowiedzieć na pytanie: Czy warto kłamać? Zaprosiliśmy Panią Bibliotekarkę, która przybliżyła dzieciom postać Pinokia.
  • teatrzyk

04 marca 2020

Mieliśmy przyjemność gościć teatr "Skrzat" z Krakowa, który wystąpił dla dzieci w przedstawieniu pt.: "O Plastusiu co zabłądził w borze". Dziękujemy za przepiękny występ
  • ESPEDYCJA W ŚWIAT NAUKI

02 marca 2020

Grupa TYGRYSKI zakończyła zajęcia z MATEMATYKI -pierwszej dziedziny nauki w ramach projektu EKSPEDYCJA W ŚWIAT NAUKI. Dzieci poznawały matematykę poprzez tworzenie budowli przestrzennych,  przygotowanie, tworzenie i wykorzystanie gry planszowej "W Lesie", zajęcie otwarte dla rodziców i robienie liczmanów oraz poprzez udział w zajęciach z zakresu projektowania i kodowania. Zapraszamy do galerii.
  • Czyściochowe Przedszkole

23 lutego 2020

Przedszkolaki z grupy "Krasnoludki" i "Tygryski", przystąpiły do nowego programu edukacyjnego, organizowanego przez drogerie Rossmann w ramach programu: Rossnę- Junior!
    Naszym celem będzie motywowanie dzieci do samodzielnego dbania o higienę, poprzez cykl zajęć tematycznych, zabawy i konkursy.

• ESPEDYCJA W ŚWIAT NAUKI

17 lutego 2020

Miło nam poinformować, że dzieci z Naszego przedszkola - grupa TYGRYSKI -  biorą udział w projekcie pod patronatem Prezydenta Miasta Gliwice EKSPEDYCJA        W ŚWIAT NAUKI – nauka to wspaniała zabawa.
  • Magiczna MOC BAJEK

16 lutego 2020

W styczniu realizowaliśmy IV Moduł Międzynarodowego Projektu Czytelniczego "Magiczna Moc Bajek" - Jesteśmy razem, pomagamy sobie wzajemnie- różne rodzaje niepełnosprawności.
    Słuchaliśmy bajki pt.: "Ślimak" A.Chmielewskiej, bawiliśmy się w kalambury, uczyliśmy się piosenki "Budujemy ciszę", oglądaliśmy
    film edukacyjny o paraolimpiadzie, oraz rozmawialiśmy na temat emocji
  • Zebranie w grupie TYGRYSKI

11 lutego 2020

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców dzieci z grupy TYGRYSKI  na zebranie, które odbędzie się w naszym przedszkolu  w dniu                     19 lutego 2020 r. o godz. 15.30.
  • Dzień Babci i Dziadka

04 lutego 2020

Serdecznie zapraszamy na uroczystość Dnia Babci i Dziadka:

Grupa LISKI;
    10.02- godzina 9:15