• 23.10.2019r.

20 października 2019

W ramach przystąpienia naszego przedszkola do Międzynarodowego Projektu Czytelniczego "Magiczna moc bajek" 23.10.2019r. będziemy obchodzić "Dzień Czyscioszka". Zajęcia będą przeprowadzane na podstawie bajki pt.: "Kopciuszek"
  • Pasowanie na przedszkolaka

16 października 2019

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA
    Drodzy Rodzice,  serdecznie zapraszamy na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się 20.11.2019r. (środa),
    o godzinie 9:30 w grupie Kransoludków, oraz 10:30  w grupie Liskow

• Wycieczka

10 października 2019

Dnia 09.20.2019r. uczestniczyliśmy w wycieczce do "Dzi-dzi wioski". Dzieci brały udział w warsztatach ekologicznych, zabawach integracyjnych oraz wspólnym pieczeniu ziemniaka. Miały możliwość obserwowania zmian zachodzących w przyrodzie jesienią, podczas zabaw na świeżym powietrzu. Na koniec wszyscy wykonali pamiatkowe przypinki.
  • Święto Drzewa

03 października 2019

Dnia 10.10.2019 obchodzimy Święto Drzewa.  W tym dniu zapraszamy wszystkie dzieci do zajęć i zabaw tematycznie związanych z dbaniem o nasze środowisko.
    Przedszkolaki zostaną strażnikami drzew!

Podobny obraz

• Dzień Przedszkolaka

30 września 2019

Już niebawem- 07.10.2019r. będziemy obchodzić wspaniałe święto-
    Dzień Przedszkolaka :)
  • konkurs

17 września 2019

Zapraszamy rodziców i dzieci z naszego przedszkola do udziału w konkursie plastycznym pt: „Dary Pani Jesieni”.
    1. Celem konkursu jest:
    - rozbudzanie zainteresowania aktualną porą roku;
    - promowanie wspólnej pracy dzieci z rodzicami;
    - rozwijanie inwencji twórczej przez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych.
    3. Regulamin konkursu:
    - technika prac plastyczno - technicznych dowolna;
    - każda praca powinna zawierać metryczkę: imię i nazwisko dziecka, numer grupy.
    4. Termin składania prac:
    - prace plastyczne należy składać u nauczycieli poszczególnych grup do dnia 27.10.2019r.
    - oceny prac plastycznych dokona komisja powołana przez Organizatorów. Ocenione będą walory artystyczne, pomysłowość, oryginalność.
    5. Ogłoszenie wyników:
    - ogłoszenie wyników nastąpi 31.10.2019r. w holu głównym;
    - wszystkie prace zostaną wyeksponowane na pokonkursowej wystawie w holu głównym.
    SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Organizatorzy:
    p. Halina Dulęba
                                                                                                  p. Karina Fudali
    p. Barbara Lihs
    p. Sylwia Okoń

• kropka

16 września 2019

Dzisiaj obchodziliśmy w naszym przedszkolu- Międzynarodowy Dzień Kropki – święto kreatywności, odwagi i zabawy.

• Zebranie

03 września 2019

Serdecznie zapraszamy na zebranie informacyjne, które odbędzie się w środę 04.09.2019r. o godzinie 16:30.