• KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ

18 marca 2019

Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie   "NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZOBĘ WIELKANOCNĄ".

REGULAMIN KONKURSU:

1. Konkurs skierowany jest dla dzieci (3, 4, 5 letnich) z naszego przedszkola.
    2. Przedmiotem konkursu jest wykonanie dowolnej ozdoby wielkanocnej (koszyczka, zajączka, baranka, kurczaczka, pisanki).
    3. Technika wykonania prac: dowolna
    4. Forma: przestrzenna
    5. Dopuszczalna jest pomoc osoby dorosłej.
    6. Dla trzech pierwszym miejsc przewidziane są nagrody, dla pozostałych pamiątkowe dyplomy.

Termin składania prac: 9 kwietnia 2019 r.
    Rozstrzygniecie konkursu: 11 kwietnia 2019 r.

Organizator konkursu: Pani Monika Kolasińska
  • Akcja "Kartka nadziei"

Akcja "Kartka Nadziei"

Zrób kartkę wielkanocną dowolną techniką, a my ją przekażemy seniorom zamieszkałym w Ośrodku Opiekuńczo - Pielęgnacyjnym "Nadzieja"
    w Szczygłowicach.

Kartki prosimy dostarczyć do 5 kwietnia
     Pani Monice Kolasińskiej.
  • musical

UWAGA!
    Dnia 27 marca nasze przedszkole weźmie udział w musicalu: „Co w trawie piszczy?”, który odbędzie się w Gliwicach
    w MROWISKU,  natomiast 2 kwietnia przyjadą do przedszkola aktorzy Teatru Skrzat z Krakowa ze sztuką:
     „Nowe Przygody Koziołka Matołka”

• Zabawa Karnawałowa

27 lutego 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na wspaniałą zabawę karnawałową, która odbędzie sie 01.03.2019r.- tj. w piątek.
    Znalezione obrazy dla zapytania karnawał zabawa