• Spotkanie adaptacyjne

03 czerwca 2019

Zapraszamy Rodziców z dziećmi nowoprzyjętymi do przedszkola- rocznik 2016 i 2015, na spotkanie adaptacyjne w dniu 18.06.2019 o godz. 10:00 w budynku Przedszkola Miejskiego nr 36 w ZSP 10 Gliwice.
  • Cała Polska czyta dzieciom

29 maja 2019

Cała Polska czyta dzieciom to kampania, w której Przedszkola już od 2001r. w ramach Tygodnia Głośnego Czytania przystępują do akcji czytania dzieciom ulubionych bajeczek. w roku bieżącym to już XVIII Tydzień Głośnego Czytania. W Naszym przedszkolu akcja trwać będzie w dniach 03-07.06.2019r. Czytać będą nauczyciele i inni pracownicy Przedszkola w godzinach 9:00-9:20. Zachęcamy rodziców do przyłączenia się do akcji i wyznaczenia w podanym terminie stałej pory króciutkiego czytania swojemu dziecku ulubionej bajeczki.
  • mały miś

23 maja 2019

Nasze przedszkole przystąpiło do projektu
    "Mały miś w świecie wielkiej literatury".
    Mały miś w świecie wielkiej literatury” to międzynarodowy projekt rozwijania czytelnictwa oraz współpracy między przedszkolami pod patronatem
    Rzecznika Praw Dziecka.
  • sport

23 maja 2019

W trosce o kształtowanie prozdrowatnych nawyków naszych wychowanków przystąpiliśmy do akcji  "Zdrowo i sportowo".
  • Konkurs

22 maja 2019

Reprezentanci naszego przedszkola wzięli udział w konkursie plastycznym "Wielkanoc 2019r." , który był organizowany przez Szkołę Podstawową numer 8 w Gliwicach. Michał P. z grupy "Skrzaty" oraz Bartosz D. z grupy "Żabki" zajęli III miejsce. Gratulujemy !
  • KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ

15 maja 2019

Dziękuję wszystkim osobom, zarówno nauczycielom, rodzicom i dzieciom za zaangażowanie w akcję "Kartka dla seniora".

Seniorzy i opiekunowie Domu Opiekunczo-Pielegnacyjnego bardzo serdecznie wszystkim dziękują i pozdrawiają

Monika Kolasińska