W roku szkolnym 2018/19 proponujemy dzieciom zajęcia dodatkowe:


1. Grupa Misie - kółko ruchowo-taneczne "Wiercipięty":
środa 11:00-12:00
piątek 11:00-12:00
Prowadzące: Sylwia Okoń, Barbara Lihs

2. Grupa Tygryski - kółko plastyczne "Mały artysta" -
czwartek 7:00-8:00 oraz 15:00-16:00
Prowadząca: Anna Janicka


3. Grupa Muchomorki i Krasnoludki- kółko plastyczne "Potrafię sam" -
poniedziałek 7:00-8:00 oraz 12:00-13:00
Prowadząca: Dorota Sikora

4. Grupa Żabki: kółko gier stolikowych i zręcznościowych "Pionek": wtorek 1200-1300
Prowadzaca: Sylwia Okoń, Halina Dulęba

kółko teatralne "Gwiazdki"
czwartek 1500-1600 oraz poniedziałek 1100-1200   

5. Grupa Skrzaty– kółko teatralne "Gwiazdki"
czwartek 1500-1600 oraz poniedziałek 1100-1200   

Prowadząca: Karina Fudali oraz Halina Dulęba
środa 16:00-17:00 oraz wtorek 13:30-14:30 
Prowadząca: Monika Kolasińska

6. Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna – wady stóp:
Środa 700-800, oraz 15:00-16:00
Prowadząca: Mariola Gryczkowska-Rozik

7. Grupa Muchomorki - zabawy z językiem angielskim "Let's play"
poniedziałek 15:00-16:00
Prowadząca: Barbara Lihs

8. Zajęcia umuzykalniające: wtorek i piątek
Prowadząca: Aleksandra Swoboda

9. Logopedia: środa
Prowadząca: Magdalena Wojtowicz
                                                          

10. Judo: piątek 
1 grupa: 15:00-15:30
2 grupa: 15:30-16:00

11. Przedszkolandia: wtorek
1 grupa: 16:00-16:30
2 grupa: 16:30-17:00

Konsultacje nauczycielek pracujących poszczególnych grup odbywają się w wyznaczone dni po wcześniejszym umówieniu.

 

  1.  
Dorota Sikora Pierwsza środa miesiąca 15:00-16:00
  1.  
Anna Janicka Pierwszy poniedziałek miesiąca 16:00-17:00
  1.  
Karina Fudali Pierwszy czwartek miesiąca 16:00-17:00
  1.  
Sylwia Okoń Pierwszy poniedziałek miesiąca 16:00-17:00
  1.  
Halina Dulęba Pierwsza środa miesiąca 16:00-17:00
  1.  
Mariola Gryczkowska- Rozik Pierwsza środa miesiąca 16:00-17:00
  1.  
Monika Kolasińska Pierwsza środa miesiąca 16:00-17:00
  1.  
Barbara Lihs Pierwszy poniedziałek miesiąca 15:00-16:00