Grupa "PSZCZÓŁKI"

Grupa IV ''Pszczółki'' to grupa dzieci 5 - letnich. Grupa liczy 25 dzieci w tym 15 dziewczynek i 10 chłopców.

Wychowawca grupy  Wiesława Wiącek,
nauczyciel wspomgający Halina Dulęba.

"Pszczółki" kontynuują edukację przedszkolną w naszym przedszkolu. Poznają zasady zgodnej I bezpiecznej zabawy w sali i w ogrodzie przedszkolnym.Codziennie jeżeli sprzyja pogoda wychodzimy na swieże powietrze bawiąc się na placu zabaw.Dzieci kształtują umiejętności społeczne porozumiewania się z dorosłymi i dziećmi w zabawie i w stuacjach zadaniowych. Kształtują czynności samoobsługowe, nawyki higieniczne i kulturalne. Doskonalą swoją wymowę, pamięć,sprawność manualną i fizyczną.Uczymy się głównie poprzez zabawę dostosowując treści programowe do możliwości rozwojowych dziecka 5-letniego.

"Pszczółki " pracują w oparciu o Program wychowania przedszkolnego"Nasze przedszkole"   autor Wiesława Żaba Żabińska wydawca. MAC-edukacja

Zestaw książek" Kraina przedszkolaka"