• Zdjęcia- powtórka sesji jesiennej i kalendarza

26 października 2016

Dnia 02.11.16- Środa ok. 11:30, ostatni raz będzie mozliwość wykonania dzieciom zdjęć sesji jesiennej i z kalendarzem (dla dzieci które nie miały robionych zdjęć do tej pory).
    Prosimy rodziców o zgłaszanie u wychowawców takiej potrzeby.
  • Konsultacje Logopedyczne dla rodziców.

19 października 2016

Konsultacje Logopedyczne
    z panią Magdaleną Wojtowicz będą odbywać się
    w każdą środę
    w godz. 15:00-16:00

na terenie naszego Przedszkola.

Zapraszamy!
  • Tydzień Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

19 października 2016

W ramach realizacji profilaktycznego programu "Tydzień Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym"
    odbędą się w naszym przedszkolu spotkania z gośćmi specjalnymi.

24 października 2016r. gościć będziemy naszego dzielnicowego z II Komisariatu Policji, Pana Tomasza Lebok.
    26 października 2016r. naszymi gośćmi będą policjanci z Komendy Miejskiej w Gliwicach z grupy Wczesnej Interwencji, między innymi nasz wychowanek sierżant sztabowy Kamil Kaniewski.
    Natomiast 27 października 2016r. w naszym przedszkolu z pracownikami Straży Miejskiej w Gliwicach.

Spotkania z dziećmi będą miały na celu między innymi propagowanie bezpiecznych zachowań na drodze oraz naukę rozpoznawania i unikania sytuacji niebezpiecznych.
  • ZDJĘCIA: SESJA JESIENNA

10 października 2016

DRODZY RODZICE!

Przypominamy, iż są do odebrania zdjęcia
    z Sesji Jesiennej.

Więcej informacji u wychowawców poszczególnych grup.

Zapraszamy! :)