• Spotkanie z psychologiem i pedagogiem.

30 października 2015

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci 5-cio i 6-cio letnich na spotkanie z psychologiem i pedagogiem, które odbędzie się w naszym przedszkolu w dniu
    12 listopada 2015 r. o godz. 1600.
    Tematyka spotkania: "Jak kształtowac pozytywne emocje u dziecka', "Dojrzałość szkolna i społeczna".

W spotkaniu mogą wziąć udział również rodzice dzieci młodszych.
  • Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

29 października 2015

INFORMUJEMY, że dzieci wymagające  pomocy pedagogiczno-psychologicznej objęte są w naszym przedszkolu opieką w formie  zajęć korekcyjno - kompensacyjnych prowadzonych przez nauczyciela-specjalistę mgr Barbarę Lihs.
  • Warsztaty ROŚLINY MIĘSOŻERNE

20 października 2015

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na warsztaty przyrodnicze
    „Rośliny mięsożerne”.

Warsztaty odbędą się w naszym przedszkolu
    dnia 26 października 2015r. o godz. 1230.

Koszt udziału dziecka w warsztatach wynosi 4zł, płatne do piątku (23.10.2015r.) u wychowawcy grupy.

W warsztatach mogą również uczestniczyć rodzice. Dla rodziców udział jest bezpłatny.
  • Zebranie rodziców

19 października 2015

RADA RODZICÓW Przedszkola Miejskiego nr 36 w Gliwicach serdecznie zaprasza RODZICÓW na zebranie TRÓJEK GRUPOWYCH, które odbędzie się w poniedziałek               26 października 2015 r. o godz. 1600.
  • ZBIERAMY KASZTANY :)

11 października 2015

W celu pomocy zwierzętom w przetrwaniu zimy, przedszkole prowadzi zbiórkę kasztanów. Chętni rodzice wraz z dziećmi, którzy pragną włączyć się w akcję mogą wrzucać zebrane kasztany do opisanego kosza: "zbiórka kasztanów" umieszczonego w holu głównym przedszkola.

• ZAJĘCIA DODATKOWE

01 października 2015

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynają się ZAJĘCIA DODATKOWE dla naszych milusińskich. Bliższych informacji udzielają wychowawcy grup.  Z A P R A S Z A M Y.