• Zebranie Rady Rodziców

30 września 2014

Dnia 09.10.14- Czwartek o godz.16:00, zapraszamy wszystkich rodziców wchodzących w skład" Trójek Grupowych" na zebranie Rady Rodziców
    w naszym przedszkolu.
  • Rekord Guinnessa

30 września 2014

Miło nam poinformować, że nasze przedszkolaki w dniu 30.09.14 wzięły udział w biciu rekordu Guinnessa w jednoczesnym myciu ząbków - akcja ogólnopolska pod patronatem Aquafresh.
    Ustaliliśmy Rekord- zęby szczotkowało 257 500 dzieci równocześnie w całej Polsce!

• Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

24 września 2014

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Gliwicach przy ul. Warszawskiej 35 a, zaprasza wszystkich chętnych rodziców na spotkanie warsztatowo- dyskusyjne "Klubu dla Rodziców"
    pt. "Podnoszenie poczucia własnej wartości u dzieci".
    Spotkanie odbędzie się w dniu 07.10.2014 o godz.16:15 w Poradni.
    Telefon kontaktowy Poradni P.P. (032) 231 05 69
  • Akademia Aquafresh

24 września 2014

Nasze przedszkolaki przystępują do IV edycji "Akademii Aquafresh". W ramach akcji, dzieci uczestniczyć będą w cyklu zajęć i zabaw edukacyjnych, mających na celu wytwarzanie nawyku mycia zębów i zapobieganiu próchnicy.
    Wszystkie dzieci dnia 30.09.14- Wtorek ok. godz. 12:00 przystąpią do ogólnopolskiego projektu bicia rekordu Guinnessa w jednoczesnym szczotkowaniu zębów.
    Materiały informacyjne z kalendarzem mycia ząbków dla każdego dziecka- do odbioru przez rodziców u wychowawców grup.
    Więcej informacji o programie na stronie: www.akademia-aquafresh.pl
  • Dzień Przedszkolaka

24 września 2014

19.09.2014- Piątek, przedszkolaki obchodziły Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.
    Z tej okazji gościliśmy pana iluzjonistę, który zabawił dzieci "magicznymi sztuczkami". W ogrodzie wszystkie przedszkolaki odśpiewały hymn przedszkolaka i wspólnie się bawiły. Dzieci brały również udział w przygotowaniu albumu upamiętniającego to wydarzenie w formie prac plastycznych pt."Moje ukochane przedszkole".