• Dzień Otwarty w PPP

26 kwietnia 2012

Zapraszamy Rodziców z dziećmi na dzień otwarty do Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej 19.05.2012.
  • Zapewnienie dzieciom opieki przedszkolnej w czasie wakacji

22 kwietnia 2012

Zgodnie z decyzją Zastępcy Prezydenta Miasta Krzysztofa Tomali został ogłoszony
    „Plan dyżurów Przedszkoli Miejskich oraz Oddziałów Przedszkolnych w Szkołach Podstawowych w okresie
    lipiec-sierpień 2012r"

Z godnie z planem w miesiącu lipcu Nasze Przedszkole jest nieczynne, a pracują
    następujące placówki przedszkolne:
    1. Przedszkole Miejskie nr 3 - ul. Grottgera
    2. Przedszkole Miejskie nr 17 - ul. Andromedy (Os. Kopernika)

W miesiącu sierpniu pracuje nasze przedszkole – dla chetnych dzieci z Naszego Przedszkola
    oraz Przedszkola Miejskiego nr 17 i 28, a także Szkoły Podstawowej nr 20.

Prosimy o zgłaszanie potrzeby korzystania przez dziecko
    z przedszkola zbiorczego
    u Dyrekcji Naszego Przedszkola do 15 maja.

PRZYPOMINAMY: PRZEDSZKOLA ZAPEWNIAJA OPIEKĘ DZIECIOM RODZICÓW PRACUJACYCH,
    CZYLI POTRZEBUJACYCH OPIEKI NAD DZIECIEKM W GODZINACH RANNYCH LUB POPOŁUDNIOWYCH.
  • Nasze Przedszkolaki w itv Gliwice!

22 kwietnia 2012

Dzieci z grupy Żabki, Kotki i Tygryski wzięły udział w Telewizyjnym Festiwalu Przedszkolaka organizowanym przez Miejską Telewizję itv Gliwice.
    Zapraszamy do zapoznania się z występami naszych Przedszkolaków!

Piosenka Śpiący Miś   http://www.itv.gliwice.pl/artykul.php?id=5256
    Piosenka Maszeruje Wiosna http://www.itv.gliwice.pl/artykul.php?id=5255
    Żabie Tango  http://www.itv.gliwice.pl/artykul.php?id=5253
  • TARGI EDUKACYJNE - Education Fair 2012

03 kwietnia 2012

14 kwietnia 2012 r. (sobota) w godzinach od 10.00 do 16.00
    w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej
    przy ul Konarskiego 18 B w Gliwicach
     Gliwickie Targi Edukacyjne - Education Fair 2012
         dla rodziców, dzieci, młodzieży i dla nauczycieli
    pod patronatem Prezydenta Zygmunta Frankiewicza
    .

Szanowni Państwo !
    Odpowiadając na potrzeby Rodziców Gliwicki Ośrodek Metodyczny organizuje „targi edukacyjne”, których celem jest dostarczenie Państwu jak najwięcej informacji
    o szkołach i placówkach oświatowych w naszym mieście.
     Będziecie Państwo mogli oglądać stoiska przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i placówek. Dowiecie się Państwo, co oferują dzieciom i młodzieży.
    Będą punkty konsultacyjne gliwickich firm i instytucji proponujących dodatkowe zajęcia  edukacyjne, rekreacyjne, sportowe. Będą stoliki, przy których będą Państwo mogli zadawać pytania specjalistom: m.in. dyrektorom szkół, doradcom metodycznym, wizytatorom z Kuratorium Oświaty, przedstawicielowi Komendy Miejskiej Policji, pracownikowi Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, mediatorowi.  Doradcy zawodowi zaoferują testy preferencji. Zajęcia warsztatowe poprowadzi seksuolog.
    Gwiazdą Targów będzie sędzia Anna Maria Wesołowska, która, by rozmawiać o bezpieczeństwie, spotka się:
    - o godz. 10.30-11.30 z dziećmi 5 do 11 lat (bez klas VI),
    - o godz. 11.30-12.30 z młodzieżą,
    - o godz. 12.30-14.00 z nauczycielami
    - o godz. 14.00-15.30 z rodzicami
    Wszyscy, którzy chcą posiadać wiedzę o gliwickiej edukacji i dokonywać świadomych wyborów powinni skorzystać z tej wyjątkowej okazji,

Gliwicki Ośrodek Metodyczny, Dyrektorzy szkół i Delegatura Kuratorium Oświaty