• Rodzinne - darmowe bilety na mecz piłki nożnej

22 marca 2012

Goszczący w naszym przedszkolu Piastowski Orzełek zaprasza  Dzieci wraz z Rodzicami na mecz piłki nożnej w rundzie wiosennej rozgrywany na stadionie przy ul.Okrzei 20 i proponuje darmowe bilety.

Jak otrzymać bilet?

W związku z koniecznością wygenerowania biletu elektronicznego -chętni Rodzice  proszeni są o wysłanie  zgłoszenia za pomocą poczty elektronicznej na adres : pm36.gliwice@
    oswiata.org.pl  podanie: imienia i nazwiska, nr PESEL osób idących na mecz. Można podać również zgłoszenie wychowawcy dziecka .Bilet rodzinny - to bilet na, który wchodzą dzieci z naszego przedszkola z opiekunami, rodzicami, rodzeństwem. O dacie meczu oraz dniu odbioru biletów poinformujemy Państwa drogą mailową oraz na gazetce w przedszkolu.

• Orzełek Piastowski gościem w naszym przedszkolu.

05 marca 2012

22 marca br. będziemy gościć w Naszym Przedszkolu
    piastowskiego orzełka.
    Zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy.

• ZBIÓRKA BATERII

04 marca 2012

Nasze Przedszkole przystąpiło do kolejnej VIII edycji konkursu „Segregujesz- odzyskujesz”- zbiórka surowców wtórnych - baterii.
    W tym roku tak jak w latach poprzednich będziemy zbierać zużyte baterie. W roku 2011 nasze przedszkole zdobyło III miejsce i otrzymaliśmy nagrodę w formie dofinansowania do zakupu  sprzętu nagłaśniającego. Bardzo serdecznie zachęcamy nasze dzieci i ich najbliższych do zbierania baterii i przynoszenia ich do przedszkola. Baterie wrzucamy do zielonego pudełka stojącego pod tablicą ogłoszeń Rady Rodziców.
    DZIĘKUJEMY
  • ZEBRANIE RADY RODZICÓW

04 marca 2012

Uprzejmie zapraszamy wszystkich przedstawicieli TRÓJEK GRUPOWYCH  RADY RODZICÓW na kolejne spotkanie, które odbędzie się 14.03.2012r. (tj. w środę) o godzinie 16.00.