• SPOTKANIE Z GÓRNIKIEM

29 listopada 2012

W naszym Przedszkolu uroczyste spotkanie z Górnikiem odbędzie się  03.12.2012r. tj. poniedziałek ok. godziny 11.00.
  • Mikołaj w Przedszkolu

23 listopada 2012

Dnia 07.12.12- Piątek ok. godziny 11.00, nasze Przedszkole odwiedzi Mikołaj.
    Po wspólnej zabawie i rozdaniu prezentów będą robione zdjęcia grupowe i indywidualne.
    Ze względów organizacyjnych obiadek w tym dniu może być nieco później- ok. 12.30.
  • Światowy dzień pluszowego misia

18 listopada 2012

Dnia 25.11.2012 obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy. W dniu 23.11.12- piątek, każde dziecko przynosi do przedszkola swojego ulubionego misia. Przedstawimy swojego przyjaciela innym dzieciom i będziemy się razem bawić.

Ogłaszamy również konkurs plastyczny dla chętnych dzieci- do wykonania w domu pod okiem rodziców.
    Temat: Mój przyjaciel miś.
    Technika dowolna płaska lub przestrzenna.
    Termin oddania prac: do 23.11.12- u organizatorów konkursu lub wychowawców grup.
  • Nagroda za zbiórkę baterii- za uczestnictwo i III miejsce.

16 listopada 2012

Nasze Przedszkole brało udział w  VIII edycji konkursu „Segregujesz- odzyskujesz”- zbiórka surowców wtórnych - baterii.
    W tym roku za udział w konkursie dzieci z naszego Przedszkola otrzymały nagrody : Tablicę magnetyczną, grę piłkarzyki i piłkę  do gry w nogę.  Wszystkim bardzo dziękujemy za pomoc w zbieraniu baterii. :):):)

W DNIU 16.11.2012r. ZOSTAŁY OGŁOSZONE WYNIKI KONKURSU " Segregujesz - odzyskujesz "- zbiórka surowców wtórnych - baterie.  NASZE PRZEDSZKOLE ZAJĘŁO III MIEJSCE I DOSTALIŚMY NAGRODĘ 500 zŁ NA POMOCE NAUKOWE.Wszystkim jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc w zbieraniu baterii. smileysmileyyesyes
  • OGŁOSZENIE

12 listopada 2012

OGŁOSZENIE
    Uprzejmie zapraszamy Rodziców z TRÓJEK GRUPOWYCH na zebranie , które odbędzie się 15.11.2012r. o godz. 16.30 tj. czwartek ( w sali 4-latków).