• XI edycja Konkursu "Kochamy bajki i baśnie"

24 stycznia 2012

Dzisiaj Dzieci z grupy ŻABKI reprezentowały Przedszkole w Konkursie "Kochamy bajki i baśnie" organizowanym w I Szkole Społecznej w Gliwicach.
    Dziękujemy Dominice, Zosi i Kubie za aktywny udział w Konkursie!
  • Pasowanie na małego judoka

19 stycznia 2012

Dzisiaj w naszym przedszkolu przeprowadzone zostały zajęcia otwarte z judo połączone z pasowaniem na małego judoka. Dzieci otrzymały okazjonalne dyplomy.
  • Czyste powietrze wokół nas

16 stycznia 2012

Dzieci 5- i 6-letnie przystąpiły do IV edycji programu edukacyjnego "Czyste Powietrze Wokół Nas". Koordynatorem programu jest mgr Mariola Gryczkowska-Rozik i Wiesława Wiącek.
  • Każdy przedszkolak może zostać opiekunem Ziemi

10 stycznia 2012

Dzieci naszego przedszkola przystąpiły do kampani ekologicznego stylu życia "Razem chronimy Ziemię" pod patronatem Fundacji GAP Polska - Plan Globalnego Działania na rzecz Ziemi, realizowany dzięki wsparciu Urzędu Miasta Gliwice. Nauczyciele opracowali program i zapraszają do realizacji dzieci, jak również Rodziców dzieci. Podczas cyklu zajęć i zabaw dzieci poszerzą swoją wiedzę na temat oszczędzania energii, wody, segregacji i recyklingu odpadów, zdrowego odżywiania się.
  • Jasełka w Szkole Podstawowej nr 20

09 stycznia 2012

Dzieci 5-6 letnie były gośćmi na Jasełkach w Szkole Podstawowej nr 20.
    Występy uczniów klas IV-VI bardzo nam się podobały. Dziękujemy za zaproszenie !