• Po raz pierwszy w przedszkolu

15 czerwca 2018

Debiut w przedszkolu to nie łatwa sprawa. Dzieciom, Rodzicom i sobie życzymy, aby ten pierwszy krok do samodzielności łączył się z miłymi przeżyciami.
    14 czerwca w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia adaptacyjne  dla dzieci. Było mnóstwo pytań, propozycji oraz dobrej zabawy w ogrodzie przedszkolnym.
  • Gliwicki Budżet Obywatelski

04 czerwca 2018

Można już głosować w tegorocznym Gliwickim Budżecie Obywatelskim.

Zachęcamy do oddania głosu na inicjatywę dotyczącą naszego przedszkola.
    Głosować można elektronicznie:

lub w formie papierowej np w Bibliotece Miejskiej Filia nr 20 przy ulicy Bernardyńskiej 2.

• Spotkanie adaptacyjne dla dzieci nowo przyjętych

24 maja 2018

Podobny obraz

Serdecznie zapraszamy Rodziców i dzieci nowo przyjęte do naszego przedszkola na spotkanie adaptacyjne-  dnia 14.06.2018 o godz. 15:00.
    Zachęcamy do rozmów z wychowawcami w celu przygotowania dzieci do rozpoczęcia edukacji przedszkolnej od września 2018 r.

Zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy!

• FESTYN RODZINNY

24 maja 2018

wszystkich rodziców wraz z dziećmi na festyn rodzinny, który odbędzie się

26 maja 2018 r. (sobota)

od godz 10.00-14.00 na terenie

Szkoły Podstawowej nr 20 w Gliwicach.

Znalezione obrazy dla zapytania obrazek rodziny
  • Udział w konkursie

26 kwietnia 2018

26 kwietnia w LO Filomata w Gliwicach odby ł się międzyprzedszkolny festiwal piosenki: "Kochajmy Polskę z całych sił", w którym wzięła udział Alicja Matuszak z grupy BIEDRONKI z piosenką:
    "Gdzie są kwiaty z tamtych lat" zdobywając I miejsce.

Brawo Ala!

• 100 Majówka

23 kwietnia 2018

Konkurs Przedszkolny - 100 Majówka

Aby wziąć udział w konkursie, należy upamiętnić na zdjęciu sposób spędzenia tegorocznej majówki. Zachęcamy do przybliżenia dzieciom symboli narodowych i uczczenia okrągłej rocznicy w barwach biało-czerwonych.

Zdjęcia należy przesłać na adres: konkursyprzedszkole36@gmail.com

Prosimy o podpisanie stosownej zgody na publikacje zdjęć konkursowych u wychowawczyń poszczególnych grup.
    Termin nadsyłania zdjęć:  07.05 -18.05.2018r.

• Konkurs "Starszaki Bystrzaki"

14 kwietnia 2018

Dnia 12.04.18 w budynku Szkoły SP 20 odbył się międzyprzedszkolny konkurs "Starszaki Bystrzaki",  w którym uczestniczyło aż 9 drużyn. Rywalizacja dotyczyła różnych umiejętności: matematycznych, polonistycznych, zakres wiedzy ogólnej oraz słownictwo języka angielskiego. Dzieci dzielnie walczyły o każdy punkt! Było dużo śmiechu i zabawy. Staranie uczestników zostało nagrodzone dyplomami oraz drobnymi nagrodami.