• Zebrania

29 sierpnia 2020

Informujemy, że zebrania rodziców dzieci uczęszczających do Przedszkola Miejskiego nr 36 odbęda się w następującym porządku:

03.09.2020 (czwartek)

17:00 Grupa "Wiewiórki"
    17:30 Grupa "Muchomorki"

04.09.2020 (piątek)

17:00 grupa "Krasnoludki"
    17:30 grupa "Liski"

07.09.2020r. (poniedziałek)

17:00 grupa "Misie"
    17:30 grupa "Skrzaty"

Ze względu na obowiązujące obostrzenia związane z pandemią COVID- 19, prosimy o dezynfekcję rąk, oraz o ubranie maseczek i utrzymywanie dystansu społecznego. Prosimy, aby każdy rodzic posiadał własny długopis.
    Na zebranie zapraszamy jednego z rodziców/opiekunów dziecka.          Prosimy o nieprzyprowadzanie dzieci na zebranie.
  • rok szkolny 2020/2021

27 sierpnia 2020

Informajce o rozpoczęciu roku szkolnego 2020/2021

Drodzy Rodzice

Ten rok szkolny niesie za sobą inną specyfikę pracy przedszkola. Rodzice dzieci przedszkolnych mają wiele obaw o to jak ich pociechy odnajdą się w nowych warunkach. Aby dzieci poczuły się bezpiecznie w przedszkolu i szybko zaadoptowały się do nowych warunków, liczymy na Państwa pomoc.

Prosimy przygotować dzieci na to, że rodzic odprowadza je do głównego wejścia przedszkola, gdzie zostaną one odebrane przez panią z obsługi. Następnie będzie odprowadzone do właściwej sali pod opiekę nauczyciela.

W przedszkolu przestrzegamy zasad zalecanych przez MEN I GiS w związku z tym, przy wejściu do przedszkola dzieci będą poddane pomiarowi temperatury.

Ważny jest spokój i opanowanie rodzica, aby dziecko usłyszało zapewnienie, że w przedszkolu będzie się dobrze bawić. Prosimy poinformować je, kiedy zostanie odebrane posługując się rytmem dnia (po obiedzie/ po podwieczorku). My także dołożymy wszelkich starań, aby Państwa dzieci czuły się w przedszkolu jak najlepiej.

Prosimy o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa.

Przedszkole funkcjonuje w godzinach 6:00-17:00. Rodzice przyprowadzają dzieci                           w zadeklarowanych godzinach. Prosimy o zaopatrzenie dzieci w obuwie zmienne, oraz ubranka (majtki, skarpetki, podkoszulki,spodnie).

O terminie i miejscu zebrań powiadomimy Państwa wkrótce.

• informacja

24 lipca 2020

INFORMUJEMY, że Przedszkole Miejskie nr 36 w ZSP nr 10   na rok szkolny 2020/21 nie prowadzi naboru uzupełniającego .