• pm

02 października 2019

Przedszkole jest czynne przez cały rok szkolny od poniedziałku  do piątku             w godzinach od 6.00 do 17.00  z wyjątkiem przerw ustalonych przez                     organ prowadzący.
    Wszystkie dzieci korzystają z gwarantowanej 5-godzinnej, nieodpłatnej opieki wychowawczo-dydaktycznej w godzinach od 8:00 do 13:00.

W przedszkolu w roku szkolnym 2018/2019 funkcjonuje 6 oddziałów przedszkolnych zlokalizowanych w Przedszkolu Miejskim Nr 36:
    - Misie,
    - Skrzaty,
    - Krasnoludki,
    - Liski,
    - Żabki
    - Tygryski.

Oddziały "O" zlokalizowane w Szkole Podstawowej Nr 20:
    - Pszczółki,
    - Motylki.

Dyrektor do spraw przedszkola mgr Bogusława Nieckarz przyjmuje interesantów           w środy w godzinach 12:00-15:00.

Nadchodzące wydarzenia należy śledzić w zakładce                                        "Zapowiedzi wydarzeń przedszkolnych".

Informacje dotyczące zajęć dodatkowych oraz konsultacji prowadzonych przez nauczycielki znajdują się w zakładce "Zajęcia dodatkowe".
    Znalezione obrazy dla zapytania przedszkole gif