• Uwaga Rodzice

  02 lipca 2020

  Uwaga Rodzice!
  Informujemy, że z dniem 29.07.2020r. do 03.08.2020r. rozpoczyna się rekrutacja uzupełniająca do naszego przedszkola. Prosimy o pobieranie wniosków ze strony www.gliwice.przedszkola.vnabor.pl, lub bezpośrednio w przedszkolu i dostarczenie ich do naszej placówki.
 • ogłoszenie wakacje

  26 czerwca 2020

  Drodzy Rodzice

  Informujemy, że "deklaracje" zapisu dziecka, złożone przez rodziców, których dzieci uczęszczają do naszego przedszkola,
  na miesiąc lipiec- zostały rozpatrzone pozytywnie.
  Natomiast rodziców dzieci z innych gliwickich przedszkoli, prosimy o indywidualne telefony (32 279 18 11) do przedszkola
  w celu uzyskania informacji, czy dziecko zostało przyjęte.


 • Podziękowanie grupa żabki

  26 czerwca 2020

  Podziękowanie

  Dziękuję Wszystkim Rodzicom,
  najpiękniej jak umiem, za zaangażowanie w życie grupy „Żabki”, życzliwość i bardzo dobrą współpracę przez te 3 lata.
  Pani Dyrektor oraz wszystkim paniom nauczycielkom z przedszkola składam
  serdeczne podziękowania za trud włożony w edukację moich dzieci ,za cierpliwość i ciepłe słowa oraz uśmiech, dzięki któremu ciepło robiło się w naszych sercach. Dziękuje także wszystkim pozostałym paniom pracującym w przedszkolu za codzienny trud i serce wkładane w wykonywaną pracę.

  Kochane „Żabki”
  „Chcę Wam życzyć na początek
  żeby nauka szła jak z płatka
  żeby pochwał było tyle
  ile pszczół na polnych kwiatkach.
  Żeby w szkole było milej
  niż nad rzeką lub nad morzem.
  Życzę zabaw z kolegami
  szczęścia, zdrowia, pomyślności
  i w zerówce wytrwałości.
  Bądźcie zdrowe i radosne
  miejcie w sercach zawsze wiosnę.”

  Tego życzy Wam p. Halinka i p. Dagmara


 • PODZIĘKOWANIE

  22 czerwca 2020

  KOCHANE TYGRYSKI !
  Kończycie swój pierwszy etap edukacji i wkraczacie w życie szkolne. Pamiętajcie, że chociaż opuszczacie już przedszkole, to nie przestajecie być dziećmi. W Waszej dalszej edukacji nadal towarzyszyć Wam będą zabawa, uśmiech i zadowolenie nawet z małych sukcesów. To czego nauczyłyście się w przedszkolu, to pierwszy bagaż doświadczeń na całe życie; pierwsza książka, pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsza ocena Waszej pracy. To niezatarte wspomnienia Waszego dzieciństwa, ważne - a może najważniejsze.
  Jestem dumna, że mogłam w tym uczestniczyć.
  Ten ostatni rok był dla nas wszystkich wyjatkowo  krótki i minął bardzo szybko. Było jednak wiele zabawy i nauki, było mnóstwo wspaniałych chwil. Przedszkole było dla Was drugim domem. Myslę, że wszyscy będziemy wspominać te wspólne miesiące z uśmiechem na twarzy.
  Prosimy, nie zapominajcie o nas, odwiedzajcie przedszkole - my zawsze czekamy tu na Was z otwartymi ramionami.
  Na koniec kilka słów podziękowań:
  Dziękuję Wam DRODZY RODZICE, za wspaniałą, owocną współpracę, za zaangażowanie się w życie przedszkola i naszej grupy.
  Dziękuję naszej PANI DYREKTOR,  za cierpliwość, dobre słowo i wszelkie wsparcie.
  Dziękuję PANI MARIOLI, za wspólny rok pracy, podczas którego sama też wiele się uczyłam.
  Dziękuję WSZYSTKIM moim KOLEŻANKOM NAUCZYCIELKOM  za to, że codziennie pokazują wszystkim dzieciom, że przedszkole to bezpieczna przystań, a spędzony czas i zabawy bywają tutaj fajniejsze niż w domu.
  Dziękuję PANI MAŁGOSI od rytmiki, za piękną muzykę, piosenki i choreografię na różne uroczystości.
  Dziekuję naszej PANI IWONCE, za bycie u naszego boku codziennie i za wszelką jej pomoc. Dziękuję WSZYSTKIM PANIOM z obsługi za ciepło jakie od Was bije, za codzienny trud i serce wkładane w wykonywaną pracę.
  Dziękuję
  PANU KAROLOWI, za dbanie o ogród, plac zabaw, bezpieczeństwo dzieci, naprawę każdej zabawki, za wszystkie ciężkie i lekkie prace.
  Dziękuję PANI INTENDENTCE  i PANIOM KUCHARKOM, które na co dzień ciężko dojrzeć; dziękuję za dbanie o jakość i urozmaicanie codziennych posiłków dla naszych dzieci - to właśnie dzięki Tym Paniom pamiętamy o smakach dzieciństwa.
  Ale przede wszystkim dziękuję WAM - DROGIE DZIECI, za codzienny uśmiech i radość jaką nas wszystkich tutaj obdarowywałyście; za entuzjazm i spontaniczność, za to, że mogliśmy się tyle od Was uczyć prze cały Wasz pobyt w naszym przedszkolu.
  DRODZY RODZICE - gratulujemy Wam  tak wspaniałych dzieci. Życzymy Wam pociechy i zadowolenia z Waszych dzieci w przyszłości, a Wam KOCHANE TYGRYSKI życzymy wielu sukcesów w zerówce a potem w szkole.
  Życzymy Wam, abyście pozostali takimi, jacy jesteście - CUDOWNYMI !
   D z i ę k u j ę

                                                                                       wych. grupy
                                                                                      Anna Janicka
 • Odbiór dyplomów przez dzieci z grypy Tygryski i Żabki

  17 czerwca 2020

  W dniach 24-25 czerwca 2020 r. (środa i czwartek) zapraszamy dzieci z grup TYGRYSKI i ŻABKI po odbiór pozostawionych w przedszkolu osobistych rzeczy i przygotowanej niespodzianki.
  Bardzo prosimy o zabranie z sobą karty elektronicznego rejestrowania czasu pobytu dziecka w przedszkolu.


  22 czerwca zapraszamy Krasnoludki
  23 czerwca zapraszamy Liski
  26 czerwca zapraszamy Skrzaty
  29 czerwca zapraszamy Misie

  Dzieci z grup Krasnoludki, Liski, Skrzaty i Misie, nie są zobowiązane do przyniesienia karty elektronicznego rejestru czasu pobytu dziecka w przedszkolu, chyba że nie będą kontynuować edukacji przedszkolnej w przyszłym roku szkolnym w naszej placówce.


 • zapisy

  08 czerwca 2020

  Szanowni Rodzice!

  Informujemy, że od 15.06 do 19.06.2020r., rozpoczynamy zapisy do przedszkola na miesiąc lipiec 2020 (przedszkole zbiorcze). Placówka nadal będzie działała w rezimie sanitarnym. Planujemy uruchomić 4 oddziały, maksymalnie po 14 dzieci w grupie. Pierwszeństwo przyjęcia do przedszkola zbiorczego, będą mieli rodzice pracujący, deklarujący pobyt dziecka powyżej 5 godzin, rodzice którzy pracują w systemie ochrony zdrowia, służbach mundurowych, pracownicy handlu oraz w przedsiębiorstwach produkcyjnych, realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Karty zapisu można pobrać ze strony internetowej przedszkola lub z podstrony facebook'owej. Karty można pobrać też w przedszkolu od godziny 6:00 do 16:00. Wypełnione karty zapisu prosimy w wersji papierowej dostarczyć do przedszkola, najpóźniej do dnia 19.06.2020r. do godziny 16:00.

  Pierwszeństwo w przyjęciu do przedszkola zbiorczego będą miały dzieci z naszej placówki. Dzieci z innych gliwickich przedszkoli będą przyjmowane w miarę wolnych miejsc.

   
  Karty zgłoszenia dziecka na przedszkole zbiorcze, do pobrania poniżej:

 • otwarcie

  29 maja 2020

  Od dnia  01.06.2020r. została podjęta decyzja o otwarciu naszego przedszkola. Placówka będzie funcjonowała zgodnie z zachowaniem zaostrzonych wymogów sanitarnych i w ograniczonym zakresie. Bardzo prosimy o przyprowadzanie uprzednio zapisanych dzieci najpóźniej do godziny 8:00. Ze względów bezpieczeństwa prosimy o zachowanie należytych odległości. Przed wejściem do placówki dzieciom będzie mierzona temperatura ciała. Prosimy o zapoznanie się z treścią "Procedur bezpieczeństwa na terenie placówki w okresie pandemii COVID-19". Bezpieczeństwo dzieci i ich rodzin oraz pracowników przedszkola jest dla nas absolutnym priorytetem.
 • zawieszenie zajec

  21 maja 2020

  Drodzy Rodzice

  Informujemy o zawieszeniu zajęć w przedszkolu do co najmniej 31.05.2020 na wniosek dyrektora, za zgodą organu prowadzącego na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach
  (Dz.U. 2003 Nr 6, poz. 69 z późn.zm.)


 • Procedura

  20 maja 2020

  PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA OBOWIĄZUJĄCE W ZESPOLE SKOLNO-PRZEDSZKOLNYM NR 10 W GLIWICACH W OKRESIE PANDEMII COVID-19
  Aby zapoznać się z procedurami proszę kliknąć w link poniżej:

  PROCEDURY
 • zawieszenie zajec

  13 maja 2020

  Drodzy Rodzice

  Informujemy o  zawieszeniu zajęć w przedszkolu do co najmniej 25.05.2020r. na wniosek dyrektora, za zgodą organu prowadzącego na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz.U. 2003 Nr 6, poz. 69 z późn.zm.)
 • deklaracja

  08 maja 2020

  Uwaga Rodzice!!!

  Rodzice, którzy zdecydują o wysłaniu dziecka do przedszkola od dnia 18.05.2020r., proszeni są o pobranie deklaracji zgłoszenia dziecka do przedszkola z poniższego linku:


  Deklaracja zapisu
   

  Wypełnioną deklarację, prosimy przesłać w formie elektronicznej lub zdjęciem z telefonu)  na adres meilowy sekretariat@zsp10.gliwice.eu, najpóźniej do środy 13.05.2020r. do godziny 12:00.
   
   

  Prosimy także, o zapoznanie się z wytycznymi epidemiologicznymi, które będa obowiązywały w naszym przedszkolu.